Merkinės piramidė

Piramidė Česukų kaime buvo įkurta 2002 metais – po to, kaip teigia jos statytojai, kai 1990-ųjų rugpjūčio 20-osios naktį vienkiemio gyventojai ir čia viešėję svečiai tapo ypatingo įvykio liudininkais. Žmonės stebėjo iš dangaus sklindantį šviesos srautą, o jame regėjo dieviško grožio figūrą. 

Sakoma, kad taip angelas sargas išpildė septynmečiui vaikui bei jo giminaičiams 1990-ųjų rugpjūčio devynioliktą dieną per Šv. Mišias Merkinės bažnyčioje minties žodžiu duotą pažadą bei parodė antgamtinį ženklą.

Vėliau vietinius pasiekė pirmoji didelė užduotis: apsireiškimo vietoje pastatyti piramidę, kurioje lankysis žmonės, maldos metu užmegs tiesioginį ryšį su Dievu.

Piramidės įkurėjai tikina, kad žmonės, būdami joje, maldos ir meditacijos metu pasisemia teigiamos energijos, atgauna dvasinę pusiausvyrą, džiaugiasi pagerėjusia fizine sveikata.

Skelbiama, kad Merkinės piramidė galėjo kainuoti apie 1 mln. litų. 

Unikali ir labai paslaptinga vieta Lietuvoje, apsilankyti joje galima nemokamai kiekvieną dieną. Kupole galima išgirsti įspūdingą aidą, bet koks krepštelėjimas suskamba 50 kartų garsiau. Būnant Merkinėje, privalu aplankyti, net jei ir netikite skelbiamomis stebuklingomis piramidės galiomis.

Mūsų vertinimas
5/5

Česukai, Varėnos rajonas, Alytaus apskritis

54.158333°, 24.183333°

dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on email
El. paštas
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *