Merkinės piramidė

Piramidė Česukų kaime buvo įkurta 2002 metais – po to, kaip teigia jos statytojai, kai 1990-ųjų rugpjūčio 20-osios naktį vienkiemio gyventojai ir čia viešėję svečiai tapo ypatingo įvykio liudininkais. Žmonės stebėjo iš dangaus sklindantį šviesos srautą, o jame regėjo dieviško grožio figūrą. 

Sakoma, kad taip angelas sargas išpildė septynmečiui vaikui bei jo giminaičiams 1990-ųjų rugpjūčio devynioliktą dieną per Šv. Mišias Merkinės bažnyčioje minties žodžiu duotą pažadą bei parodė antgamtinį ženklą.

Vėliau vietinius pasiekė pirmoji didelė užduotis: apsireiškimo vietoje pastatyti piramidę, kurioje lankysis žmonės, maldos metu užmegs tiesioginį ryšį su Dievu.

Piramidės įkurėjai tikina, kad žmonės, būdami joje, maldos ir meditacijos metu pasisemia teigiamos energijos, atgauna dvasinę pusiausvyrą, džiaugiasi pagerėjusia fizine sveikata.

Skelbiama, kad Merkinės piramidė galėjo kainuoti apie 1 mln. litų. 

Unikali ir labai paslaptinga vieta Lietuvoje, apsilankyti joje galima nemokamai kiekvieną dieną. Kupole galima išgirsti įspūdingą aidą, bet koks krepštelėjimas suskamba 50 kartų garsiau. Būnant Merkinėje, privalu aplankyti, net jei ir netikite skelbiamomis stebuklingomis piramidės galiomis.

Mūsų vertinimas
5/5

Česukai, Varėnos rajonas, Alytaus apskritis

54.158333°, 24.183333°

dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on email
El. paštas
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

4 komentarai apie “Merkinės piramidė”

 1. TIK SIELOS PIRAMIDGEOKUPOLE be dvasių eina pas piktas dvasias rašo Povilas savo raštuose: Literatūra – Merkinės piramidė ir kalba tinklalaidėje.
  ištrauką iš Pauliaus laiško Galatams (Gal 5) Kūno darbai gerai žinomi – tai ištvirkavimas, netyrumas, gašlavimas, stabmeldystė, burtininkavimas, priešiškumas, nesantaika, pavyduliavimas, piktumai, vaidai, nesutarimai, susiskaldymai, pavydai, girtavimai, apsirijimai ir panašūs dalykai. Aš jus įspėju, kaip jau esu įspėjęs, jog tie, kurie taip daro, nepaveldės Dievo karalystės. Dvasios vaisiai yra meilė, džiaugsmas, taika, kantrybė, malonumas, gerumas, ištikimybė, romumas, susivaldymas. Tokiems dalykams nėra įstatymo. Kurie yra Kristaus Jėzaus, tie nukryžiavo savo kūnus su aistromis ir geismais…

 2. „ Tiesos kariai, šaukliai“ Biblijos studijos atstovas Alvydas Vėberis perspėja, įvardija, kas tas Merkinės piramidės, kryžių ir geokupolo su kitais stabais KOMPLEKSAS . Jis parašė knygą „ Aklas aklųjų vadovas“,daug straipsnių apie tai. Keletą ištraukų iš minėtos knygos paskaitykime : „Tūkstančiai Lietuvos žmonių, menininkų, šou biznio atstovų, estrados meistrų vedami į pražūtį, o dvasininkai tyli!
  Kristaus mokslas turi rėmus žmogui – atsakomybę. Kūnui neleidžiama daryti ką nori, kur nori ir kaip nori. Todėl daugeliui patogiau eiti plačiu keliu… O kur toks kelias nuveda, galime pasiskaityti Apreiškimo knygoje, 21 ir 22 skyrių, 27 ir 15 eilutėse.
  Ekstrasensai ir visi kiti magai gali pašalinti ligos simptomus, bet klausimas, kas jiems padeda? Kadangi jie tarnauja velniui, tad jiems padedančios jėgos yra pragaro piktosios dvasios, tie patys išvaryti iš Dangaus angelai, dabar patapę demonais.
  Savo galių jie neprarado ir naudoja jas tarnaudami šėtonui ir jo tarnams šioje žemėje, – visokio plauko magams, būrėjoms, ekstrasensams, ar Merkinės piramidės šeimyninės rangos sukčiams.
  O juk mes kalbame apie tai, kas yra brangiausio šioje visatoje – žmogaus sielą!!! „Didelė kaina už sielos išpirkimą – tiek niekada neturėsi…“ (Psalmių 49, 8).
  Todėl nebūdami Dievo vaikais, ekstrasensai niekada nekviečia žmonių atgailauti, o svarbiausia – priimti Jėzų Kristų į savo širdį kaip Asmeninį Gelbėtoją, kuris vienintelis turi galią išgelbėti sielą!
  Turiu žodį ir Merkinės merui – jei miesto valdžia nesustabdys šios veiklos, gausus bus psichikos ligonių derlius Lietuvoje, o farmacijos verslo rykliams iš kur pasipelnyti…
  Na, o jei ši sukčių ir velnio tarnų veikla toleruojama dėl miestelio šlovės, lai žino, kad Merkinės „piramidė“ – ne Cheopso, tad ir „šlovė“ kitokia. Liūdnos mišios laukia daugelio…
  O netikrus stebuklus piramidėje režisuoja šio pasaulio dievaitis, šėtonas ir jo tarnai demonai, bei apakinti arba klastingi žmonės: „Jų atveju šito amžiaus dievas (šėtonas) apakino netikinčiųjų protus, kad nematytų Kristaus garbės Evangelijos spindėjimo…“ (2 Korintiečiams 4, 3).
  Horoskopų skaitymas ir tikėjimas jais, būrimas iš kortų, kavos tirščių ar užkalbėjimas nuo ligų – simpatija, yra burtininkavimas, – baltoji magija. O baltoji magija, tai pabalinta juodoji. Juodas grabas, perdažytas baltai. Ir visa ši veikla vadinama paprastai – okultizmas! Tai nėra liaudies medicina. Tai nėra biblinės gydymo priemonės! Tai nėra nepavojinga ir nereikšminga! Tai – nuodėmė ir pasišlykštėjimas Dievui!

 3. Biblijos studijos fondas apie Merkinės piramidę

  TIESOS ŠAUKLIAI A.Vėberis liudija : „ Merkinės piramidė pastatyta Česukų kaime, privačioje Žėkų valdoje, tai jaukas spąstams arba dar vieni Lietuvoje išdygę pragaro vartai. Suveikė sapalionės apie antgamtines vizijas ir įvairių dievų anomalijas, kurių P.Žėkas paaiškinti negali. Tipo, virš proto ribų.
  Paklausius vieno keliauninko Petro, kuris į piramidę apsilankė su invalide savo mama jau penktą kartą sako, kad daugiau nebegrįš, nes apart kančios, jokios pagalbos iš tos ,,šventyklos“ nesulaukė. Kitas artimiausias piramidės kaimynas stebėjosi žmonių kvailumu ir naivumu, kad apsilankantys tiki šios vietos išskirtine aura ar dvasine galia. Tai akivaizdus verslas priešinantis Dievo valiai. Artimiausias kaimynas pasakojo, kad Povilo atsigimimas į savo protėvius. Tai liga arba apsėdimas. Mat, jo senelė turėjo savotiškų silpnybių.
  Apie Merkinės ,,šventovę”, paklausius P.Žėko, jis jau kalba daugiau realistiškai ir sako, kad pats tobulėja. Sugalvotas mitas apie dvasines galias čia žmones neva gydo. Tik neaišku nuo ko? Manyčiau nuo fanatizmo ar šizofrenijos priepuolių bei aklo pasitikėjimo klaidintojo išmone. Šėtonas tą darbą sugeba atlikti meistriškai .
  VARTAI Į PRAGARĄ arba JAUKAS SPĄSTAMS APTEMUSIO PROTO ERA. Plastmasiniai ,,bambaliai” ,,šventam vandeniui“ iš artezinio šulinio. Metalo konstrukcijos satanistinės priedermės ir masonų ženklų statinys. Jis ganėtinai įspūdingas ir viliojantis. Tai jaukas spąstams. Pakėlus vazos dangtį pasigirsta paslaptingas garsas, tarsi lįstų šėtono dvasia iš pragaro. Vazų viduje įdėti plastmasiniai maišeliai su pritrupintomis ,,plotkėmis”. Visur slypi sukonstruoti paslapties šydai: muzika, garsai, satanistiniai ir masonų ženklai. Apart beprasmių kelionių, tuščiai laiko švaistymo vėjais, išlaidų, o pakliuvus į piramidės vidų įtampos, savotiškos baimės ir krintančių materialinių turtų į aukų dėžutę ar vandens ,,bambalio“ išsinešimui, su čia pat vazose pateikiama ,,užkanda‘‘ vadinama ,,stebuklinga‘‘ duona. Dvasinių turtų gauti daugiau nei meldžiantis užsidarius savame kambarėlyje niekam nepavyks. Nebent trumpam, kol ištuštėja kišenė ir toks lengvatikis iškeliauja anapilin.
  Tokių ,,šventovių“ dvasine prasme, kaip Česukų piramidė, pilna Lietuva. Juk kvailą net bažnyčioje mulkina ir muša, o velnias užlipa net ant altoriaus. Pasėta blogio sėkla duoda vaisių ir bujoja. Į Merkinės Česukų kaimo vienkiemį plaukia žmonės ne tik iš Lietuvos. Eurai į aukų padėtą dėžutę vos ne savomis kojomis įlenda. Kai kas, tikėdamas stebuklų galia, patiki ,,šventiku‘‘ ir milijoną investuoja“.

 4. saulius36

  Balsai visuomet demonai
  Niekuomet nediktuoja,kasdien nekalba dievai apie materialių dalykų statybas, visokius ten akmenynus, nenukryžiuoja visų trijų Dievo Tikrojo asmenų. Nėra Dievo Tėvo, kuris pagal Žėkus turi dar tėvą. Marazmai, demonų diktatai, prievarta žėkams, prakeikimas galimai, jei giminėje buvo kokių kraujo praliejimo, raGANAVIMO, EZOTERIKOS STUDIJŲ.

  Wau net baisu
  Metų metus diskutuojama, vykstama į tą Balsų prievarta Žėkams lieptą statyti STABMELDYNO KOMPLEKSĄ. Knygelė žėkų tik padewmonstruoja, yra gyvas pavyzdys prie ko priveda AKLAS KLAUSYMAS BALSŲ DIKTAVIMŲ. tAI aTEIVIAI, DEMONAI AR SHIZOPHRENIJA. G. Beresnevičius iliustruoja tokius Balsų diktavimus,kurie atitinka Žėkų atvejį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *