Kadagių slėnis

Nuo Kadagių slėnio, 2016 metais išrinkto gražiausiu pažintiniu taku,  atsiveria išplatėjusio Nemuno ir Dabintos salos panorama, Ronakalnio atodanga ir net 5 ha ploto unikalus Lietuvoje kadagynas, pripažintas valstybinės reikšmės gamtos paminklu. Kai kurių beveik šimtamečių kadagių aukštis siekia 12,5 m. Dėl ypatingų kadagių išskiriamų eterinių aliejų oras šioje vietoje yra itin tyras, natūralios medicinos žinovų teigimu, net gydantis.

Kauno rajono savivaldybės duomenimis, pažintinio tako ilgis – 1,3 km, takas ir jo prieigos pritaikyti neįgaliesiems. Atstumas nuo Kauno miesto centro  – apie 27 km. 

Pabuvus šiame take supranti, kad ne veltui jam buvo suteiktas gražiausio pažintinio tako titulas. Pasimėgauti šiame take galima ne tik puikiais vaizdais, tačiau ir nuostabiai grynu oru. Šalia tako yra patogi automobilių aikštelė. 

Paėjus mediniu taku, galima apsisukti ir juo grįžti į tako pradžią arba eiti toliau takeliu per miškelį, kuriuo taip pat grįšite. Tiesa, takelis nėra labai išvaizdus, tačiau pabėgsite nuo žmonių šurmulio, kurio, esant geram orui, pažintiniame take netrūksta.

Mūsų vertinimas
5/5

Arlaviškių kaimas, Kauno rajonas

54.814126°, 24.177715°

dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on email
El. paštas
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *